طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزافزونه ایجاد سیستم کاربران ویژه


افزونه ایجاد سیستم کاربران ویژه

 

vip

ویژگی ها و جزئیات افزونه عضویت ویژه حرفه ای

 

 

۱- مدیریت طراح ها شامل طلایی،نقره ای و برنزی می تونید قیمت ها و تخفیف ها رو در هز  زمانی خواستین مدیریت کنید.

۲-مدیریت کاربران برای اضافه کردن حذف کردن خود کاربر و هم چنین اضافه و حذف کردن اعتبار از کاربران به صورت تکی و دسته جمعی دارای جستجوی مناسب با صفحه بندی کاربران.

۳- مدیریت کامل تراکنش ها با امکان جستجودر بین آنها و اطلاعاتی شامل شماره تماس پرداخت کننده نام کاربری و اطلاعات تکیملی پرداخت شامل شماره ارجاع  و سفارش،در صورتی که کاربر تراکنش رو با موفقیت انجام بده اما ناگهان برق قطع بشه شما بعد از تایید واریز می تونید به راحتی تراکنش روتایید کنید تا حساب کاربری براش اضافه بشه.

۴-سیستم مدیریت اطلاعیه ها برای کاربران سایت که قابلیت پیام های نخوانده رو هم داره و توی پنل مدیر برای کاربر نشون میده.

۵-سیستم نمایش دسترسی های برای کاربر مثل سایت wle.ir

۶-سیستم آمارگیر کامل برای محاسبه تعداد کاربران در هر رنجی اعم از طلایی نقرهای و برنزی و هم چنین سیستم امارگیر درآمد روزانه ماهانه و سالیانه.

۷-پنل تنظیمات قدرتمند برای تنظیمات ایمیل و پیامک دارای قالب های مختلف که شما می تونید خودتون محتوای دلخواه رو داخلش قرار بدین،مثلا بخش به عنوان پیامک داره که شما هر وقت کاربری ثبت نام بکنه برای شما پیامکی ارسال میشه و تمام این موارد رو می تونید برای ایمیل و پیامک تنظیم کنید.

۸- سیستم به طور پیش فرض دو درگاه بانک ملی و ملت رو همراه خودش داره که رایگان نصب میشه اگه درگاه اضافه بخواین برای هر درگاه ۳۰ تومن قیمت میره بالا.

۹-محیط مدیریت کاملا بهص ورت ای جکسی هستش و اکثر عملیات ها بدون رفرش شدن صفحه صورت میگره.

۱۰-یک ابزراک ویژه در قالب نصب میشه که اطلاعات کاربر ویژه رو بهش نشون میده اعم از اینکه پلنش چی هست چند روز اعتبار داره و تاریخ انقضاء سرویسش کی هست.

۱۱-سیستم دارای بخش هشدار هستش که با تنظیم شما قبل از تموم شدن اکانت کاربر براش هم ایمیل و هم پیامک میفرسته و هم چنین سیستم کد تخفیف رو می تونید فعال کنید که کاربر با استفاده اون کد تخفیف بگیره از تمدید دوباره.

۱۲- در بخش ایجاد مطلب یک باکس ایجاد میشه که میتونید مشخص کنید این مطلب باید در کدوم پلن (طلایی،نقره ای یا برنزی) قرار بگیره.

۱۳-به ادیتور سایت سه تا دکمه اضافه میشه که کمک میکنه فقط بخش از مطلب رو برای کاربران ویژه وب سایت در نظر بگیرید نه همش رو.مثلا می تونید بخش از محتوا رو فقط طلایی یا نقره ای یا برنزی کنید.

 

صفحه مدیریت افزونه:

 

001

002 003 004 005

006

007

برای خرید افزونه  به پرتال مشتریان مراجعه کنید.


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان