طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزافزونه مدیریت کاربران وردپرس


افزونه مدیریت کاربران وردپرس (User Role Editor) این امکان را در اختیار شما قرار می دهد که تنها با چند کلیک موس ، نقشهای استاندارد کاربران وردپرس را به همراه توانمندی های آنان تغییر دهید.

 

راهنمای استفاده از افزونه فارسی ویرایش نقش کاربران وردپرس

تنها کافیست بعد از نصب افزونه وارد منوی کاربران – همه کاربران در پیشخوان وردپرس شوید ، همانطور که مشاهده می نمایید هنگام نشانه روی موس بر روی نام هر کاربر گزینه جدید به نام توانمندی ها به این قسمت اضافه شده است با کلیک بر روی این گزینه به صفحه اصلی افزونه منتقل خواهید شد. در این صفحه قادر خواهید بود نقش های کاربر مورد نظر را به همراه توانمندی ها ویرایش نمایید و یا اینکه نقش و توانمندی جدیدی به کاربر مورد نظر اضافه نمایید. بعد از انجام تغییرات با کلیک بر روی دکمه بروز رسانی تغییرات ذخیره خواهد شد.

جهت دسترسی به صفحه اصلی افزونه و ویرایش کلی نقش ها شما می توانید به منوی کاربران – ویرایش نقش کاربران مراجعه نمایید.

بعد از افزودن هر نقش ، شما می توانید این نقش جدید را به عنوان نقش پیش فرض کاربران تازه وارد انتخاب نمایید. به این منظور کافیست در پیشخوان وردپرس به منوی تنظیمات – همگانی مراجعه و مقدار فیلد نقش پیش فرض کاربر تازه را تغییر دهید.

نقش های جدید افزوده شده توسط افزونه قابل حذف شدن هستند اما امکان دارد تغییراتی در تنظیمات سایر افزونه های شما ایجاد شود و بعد از حذف این نقش ها مجبور شوید برخی از افزونه ها را مجددا فعال نمایید. اما نقش ها پیش فرض وردپرس را نمی توانید توسط این افزونه حذف نمایید و تنها قادر به ویرایش این نقش ها خواهید بود.

user-role-editor-2

جدیدترین و بهترین قالب ها و افزونه های وردپرس در عصر اینترنت

 

down


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان