طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزافزونه ویدئو وردپرس


با استفاده از افزونه ویدئو وردپرس Secure Html5 Video Player، شما می توانید فایل های ویدئوی خود را در یک پوشه امن خصوصی جهت نمایش در صفحات وردپرس سامان دهی نمایید.

این ویدئو پلیر بر اساس کتابخانه ویدئو پلیر VideoJS HTML5 ساخته شده است که به شما اجازه می دهد فایل های ویدئویی را با فرمت HTML5 در پست ها و نوشته های خود بارگذاری نمایید. همچنین شما می توانید ویدئو مورد نظر را در یکی از سایت های Youtube یا Vimeo بارگذاری نموده و به صورت مستقیم یا به عنوان ویدئوی پشتیبان برای مرورگرهایی که HTML5 را پشتیبانی نمی کنند استفاده نمایید. همچنین افزونه حاوی ۵ پوسته پلیر جهت نمایش ویدئوهای شماست.

افزونه ویدئو وردپرس دارای کنترل پنل پیشرفته ای است که امکان تنظیم بخش های مختلف ویدئو پلیر را فراهم می آورد به منظور دستیابی به کنترل پنل در پیشخوان وردپرس منوی تنظیمات – Secure Html5 Video Player انتخاب نمایید.

راهنمای استفاده از افزونه ویدئو وردپرس  Secure Html5 Video Player:

ابتدا افزونه را دانلود و در سایت وردپرسی خود نصب نمایید. بعد از فعال سازی افزونه به منوی تنظیمات – Secure Html5 Video Player مراجعه و تنظیمات لازم را انجام دهید.

دقت کنید قبل از تغییر مقادیر پیش فرض تنظیمات ابتدا به تب راهنما مراجعه و توضیحات هر بخش را مطالعه بفرمایید.

به منظور همخوانی این افزونه با پوسته شما یکی از دو تابع زیر را در مکان مناسبی از پوسته خود فراخوانی نمایید (یکی از دو تابع زیر را در یکی از فایل های پوسته مانند header.php یا footer.php و در صورت لزوم به همراه تگ های ابتدا و انتهای php وارد نمایید) :

[codesyntax lang=”php”]

get_sh5vp_featured_video($post_id, $width, $height)
sh5vp_featured_video($post_id, $width, $height)

[/codesyntax]

 

بعد از نصب و فعال سازی افزونه بخش جدیدی به صفحه ویرایش و انتشار نوشته و صفحات وردپرس افزوده خواهد شد :

secure-html5-video-player-12 (1)

در بخش ویدئو، آدرس فایل ویدئویی بر روی فضای میزبانی خود را به صورت نسبی وارد نمایید طبق راهنمایی افزونه این آدرس باید به شکل زیر وارد شود :

  • اگر فایل در پوشه تنظیم شده توسط افزونه قرار دارد تنها نام فایل مورد نظر را بدون پسوند آن وارد نمایید.
  • در صورتی که فایل در یک زیر پوشه در پوشه تنظیم شده توسط افزونه قرار دارد باید نام زیر پوشه را نیز وارد نمایید. به عنوان مثال اگر فایل شما video-clip.mp4 است و در زیر پوشه mp4 ذخیره شده است آدرس ویدئو به این صورت خواهد بود:

mp4/video-clip

در بخش ID ویدئو vimeo و یوتیوب باید ID ویدئو مورد نظر را از سایت های ذکر شده برداشت و در این قسمت کپی نمایید.

همچنین افزونه ابزارکی جهت نمایش ویدئو در ستون های کناری یا پانوشت به پوسته وردپرس شما خواهد افزود :

secure-html5-video-player-11

 

جدیدترین افزونه ها و قالب ها وردپرس در عصر اینترنت

افزونه اسلایدر وردپرس

 


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان