طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزتولید کاغذ از سنگ


٨٠ درصد کربنات کلسیم ١۵%از مواد پلیپروپیلن و پلیاتیلن و ۵ %سایر افزودنی ها ماده تشکیلدهنده کاغذ سنگی می باشد و ماده اولیه اصلی آن کربناتکلسیم است.

مهمترین ویژگی این محصول عدم استفاده از چوب در فرآیند ساخت آن می باشد این کاغذ دارای مزایا زیادی نسبت به کاغذهای ساخته شده از چوب است. الیاف چوب در آن وجود ندارد و در برابر آب ، روغن و حشرات مقاوم است و به سختی پاره می شود نبودن الیاف چوب روی آن باعث تولید کاغذی با سطحی صاف تر از کاغذهای سلولزی می شود که در برخی موارد نیاز به کوتینگ یا لمینیت را بر طرف می کند این کاغذ تمیز و بدون دود سمی می سوزد. در تولید این کاغذ از آب ، اسید، سفیدکننده یا روشن کننده استفاده نمی شود. برای چاپ روی این نوع کاغذ به جوهر کمتری نیاز است.

موارد کاربرد این نوع کاغذ عبارتند از : تولید و چاپ ساک خرید فروشگاهی ، تولید کاغذ کادو و جعبه های کادو ، چاپ پوستر ، تولید و چاپ بنر ، تولید و چاپ نقشه ، تولید و چاپ کاتالوگ ، چاپ کارت ویزیت ، تولید و چاپ پاکت نامه ، تولید دفتر و کتاب ، تولید و چاپ کتابهای نفیس ، تولید ظروف یکبار مصرف ، تولید و چاپ بسته بندی مواد غذایی و سوپر مارکتی ، تولید و چاپ سفره های یکبار مصرف ، تولید انواع کاغذهای پشت چسب دار ، تولید و چاپ انواع لیبل ، تولید انواع کاغذ لیوان ، تولید و چاپ کاغذ دیواری ، تولید روکش و آسترهای ” ام – دی – اف ” و …

٢ -فرآیند تولید :
آماده سازی مواد اولیه شامل ترکیب مواد اولیه و گرانول سازی ( تولید گلولهاهای نرم از کربنات کلسیم و سایر مواد اولیه ) مواد اولیه می باشد. در ابتدا پلیمرهای ورودی به خط که گرانول هایی با سایز ۶ الی ٨ میلیمتر می باشند خرد نموده بعد از آن عملیات توزین و بارگذاری مواداولیه صورت می پذیرد، بدین شکل که بر اساس فرمان صادر شده از طریق PLC از هریک از مواد اولیه ( به جزء کربنات کلسیم ) به نسبت مناسب برداشته می شود پس از آن مواد با نسبت های مشخص وارد میکسر می گردد و در حدود ١۵ دقیقه عملیات اختلاط انجام می پذیرد، در این میکسر و پلیمرها و مواد افزودنی با نسبت از پیش تعیین شده به شرایط یکنواخت خواهند رسید. مواد خروجی از میکسر به همراه کربنات کلسیم وارد اکسترودی می گردند که وظیفه گرانول سازی دارد، خروجی از دستگاه گرانول ساز، گلوله های حاوی مواد اولیه با ترکیب مشخص می باشد، گرانول ها در سیلوها ذخیره می شود. سپس توسط کانوایرهای انتقالی به ماشین تولید Stone Paper منتقل می شوند.  گرانول ها پس از بارگذاری در ماشین تولید ورق، وارد اکسترودر تولید شده و نهایتا ورقهای تولیدی بر اساس ضخامت و گراماژ مورد نظر و بر حسب درخواست مشتری تولید می شود.


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان