طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزثبت سایت در گوگل وبمستر


ثبت سایت در گوگل وبمستر تولز اولین کاری هست که هر سئوکاری و مدیر سایتی باید آن را انجام دهد! Webmaster Tools که از خدمات  گوگل می باشد مخصوص مدیران سایت ها می باشد که با ثبت سایت در آن می توان از گزارش های مفیدی که توسط این ابزار داده می شود در جهت بهینه سازی سایت برای بالا آمدن در نتایج گوگل استفاده کرد.

برای اینکه بتوانید سایت خود را گوگل وبمستر تولز ثبت کنید قبل از هر چیز باید یک اکانت در گوگل داشته باشید. در صورتی که اکانت گوگل ندارید به Gmail.com مراجعه کرده و یکی بسازید و در صورتی که این اکانت را دارید به لینک زیر مراجعه کنید:

https://www.google.com/webmasters/tools/dashboard?hl=en

در صورتی که نام کاربر و رمز عبور درخواست کرد همان اطلاعاتی را که برای ساخت ایمیل استفاده کرده اید را وارد کنید. در صفحه که باز خواهد شد بر روی دکمه Add a Site کلیک کنید و آدرس سایت خود را وارد کرده و بر روی دکمه ادامه کلیک کنید.

برای اینکه گوگل مطمئن شود شما مدیر سایت هستید باید به ۲ روشی که گوگل در نظر گرفته است ثابت کنید که شما مدیر سایت هستید. من استفاده از روش اضافه کردن متاتگ رو پیشنهاد می کنم!

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید برای وریفای کردن با این روش شما باید کد اختصاصی که گوگل به شما می دهد را در بین کدهای head قرار بدید. برای اینکه متوجه بشید به کدهای زیر دقت کنید!

بعد از اضافه کردن کد به قالب سایت بر روی دکمه Verify کلیک کنید. در صورتی که مشکلی پیش نیاد و مراحل را به درستی انجام داده باشید باید صفحه ای مانند شکل زیر را مشاهده کنید که نشان از تایید ثبت سایت در Google Webmaster Tools هست.

بعد از کلیک کردن بر روی Continue صفحه زیر را خواهد آورد که اطلاعاتی در مورد ارورها و تعداد لینک های ایندکس شده و ورودی از گوگل به سایت را نشان می دهد. البته برای اینکه گوگل بتواند به این اطلاعات دسترسی پیدا کند چند روزی طول خواهد کشید پس سعی کنید هر روز گوگل وبمستر سایتتون رو چک کنید و از اطلاعاتی که داده میشه استفاده کنید.

کار ثبت سایت در گوگل وبمستر به همین راحتی تمام شد! ولی ثبت سایت تازه شروع کار هست!!


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان