طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزدرباره ما …


١ -تاریخچه / معرفی شرکت :
مقدمه : با توجه به گستره عظیم کاربردهای کاغذ در زندگی روزمره و در کنار آن دغدغه قطع درختان و مشکلات محیط زیست، ناگزیر نیاز به استفاده از نوعی تکنولوژی نوین است که محصولی مشابه کاغذ را با همان مشخصات ولی با اثرات تخریبی منفی کمتری به محیط زیست ارائه دهد. در این راستا تولید کاغذ از کربنات کلسیم موجبات تولید کاغذ بدون استفاده از چوب درختان را فراهم خواهد آورد که نه تنها محصولاتی دقیقاً مشابه کاغذهای سنتی در کاربردهای مختلف را ارائه خواهد داد بلکه با داشتن ویژگی هایی نظیر ضد آب بودن، ضدسایش ، ضد خورندگی و … دارای مزیت هایی فراتر از مزایای کاغذهای سنتی خواهد بود.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران به عنوان بزرگ ترین و قدیمی ترین سازمان توسعه ای کشور در بخش صنعت با انجام مطالعات جامع فنی و اقتصادی با پیشنهاد وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت و تصویب هیأت محترم وزیران سرمایه گذاری در این صنعت نوپا نموده است. نسبت به تاسیس شرکت گسترش کاغذ سبز خرامه در تاریخ ٢۴/١٠/١٣٩٧ به شماره ثبت ۵٣۶۴٢٠ اقدام به هدف : در حال حاضر تولید کاغذ و مقوا از سلولز و در برخی موارد از مواد پلاستیکی در ایران رایج بوده، این در حالی است که تولید کاغذ از کربنات کلسیم به عنوان یک تکنولوژی نوورود به ایران می باشد و بازار مصرف با تقاضای بالقوه بالا و تقاضای بالفعل مطلوبی روبروست هدف از ایجاد این طرح احداث واحد تولید انواع کاغذ از کربنات کلسیم با ظرفیت عملی ٢٠ هزار تن در سال بر مبنای سه نوبت کار ٨ ساعته و ٣٠٠ روز کاری در سال می باشد. این طرح در زمینی به مساحت ٣٨٢٧۵ متر مربع در شهرک صنعتی شهرستان خرامه دراستان فارس واقع شده است.

معرفی اعضاء هیات مدیره :
١ -آقای شاهپور رستم زاده – رئیس هیأت مدیره
٢ -آقای مهندس هوشنگ موحدی – نایب رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل
٣ -آقای خالق زارع – عضو هیأت مدیره


خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان