طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزسئو سایت


زمانی که شما در موتور های جستجوگر مثل گوگل به دنبال یک مطلب خاص می گردید، شاید این سوال برایتان پیش آمده باشد که چرا برخی از سایت ها در صفحه نخست جستجوگر هستند و رتبه بالاتری نسبت به صد ها سایت دیگر دارند؟

این مسئله از آنجا اهمیت پیدا می کند که اکثر مردم برای رسیدن به مطلب یا موضوع مد نظر خود، از موتور های جستجوگر استفاده می کنند و این مهم باعث شده بین سایت ها رقابت بوجود بیاید و مدیران سایت ها به دنبال روش هایی باشند که بتوانند در صفحه نخست موتور های جستجوگر قرار بگیرند.

سئو (seo) سایت یکی از روش هایی ست که وب نویسان برای بهبود رتبه سایت در موتور های جستجوگر به کار می گیرند. سئو(seo) مخفف Search Engine Optimization به معنای بهینه سازی موتور جستجو می باشد.

مهمترین ویژگی سئو، هدایت بازدید کننده هدفمند به سایت شماست. در حقیقت سئو  یک روش تبلیغاتی ست که به صورت رایگان در اختیار وب نویسان قرار گرفته است. برای مثال کاربرانی که در گوگل مطلبی را جستجو می کنند، اغلب نتایج صفحه اول را بررسی می کنند. پس زمانی یک سایت در صفحه اصلی موتور جستجوگر قرار می گیرد، که بتواند موضوعی را منتشر کند که برای موتورهای جستجوگر جالب و فریبنده باشد.

مدیر سایت باید عنوان صفحه مناسب، تگ ها و متا تگ ها، کلمات کلیدی و عبارات کلیدی و توضیحات مناسب و در کل محتوا را با توجه به نیاز کاربران آماده کند و برای موتور های جستجوگر مهم باشد.

 

این مطلب ادامه دارد… همراه ما باشید

گروه طراحی و برنامه نویسی عصراینترنت


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان