س
کد خبر: 755
تاریخ انتشار: ۱ تیر ۱۳۹۳ - ۱۰:۱۰

Website SEO Optimization

آیا شما هم نیاز به ارتقاء سایت خود دارید ؟ بهترین و درست ترین راه ارتقا رتبه سایت، شناخت ایرادات سایت از دید موتورهای جستجوگر است؛ به عبارت دیگر بررسی کنیم و ببینیم که موتور جستجوگر در هنگام پیمایش سایت و استخراج اطلاعات چه چیزی را مشاهده می کند. وقتی سایتی از نظر موتور جستجوگر سایتی استاندارد باشد، در مقایسه با رقبا جایگاه بسیار بهتری خواهد داشت و در طول زمان روند صعودی در رتبه بندی موتورهای جستجوگر دارد.

پیشنهاد ما استفاده از گزارش آنالیز می باشد؛ این گزارش، یک راهبرد و ملاک برای استاندارد سازی، سئو و ارتقا رتبه سایت می باشد.

سئو

سئو

بر مبنای این گزارش، شما ایرادات و مشکلات سایت را می شناسید، مثلا ممکن است مشاهده کنید که بعضی از صفحات به درستی عناوین آنها تعریف نشده است و یا اختلاف زیادی بین صفحات ذخیره شده از سایت شما در گوگل در مقایسه با یاهو و بینگ می باشد. همچنین مشاهده شده است به خاطر برخی ایرادات در کدنویسی سایت، موتور جستجوگر کلماتی را به عنوان کلمات کلیدی می شناسد که عملا خطای برنامه نویسی هستند و قابل مشاهده و درک به صورت عادی نیستند! شاید برای شما هم اتفاق افتاده است که کلمه ای غیر اصلی رتبه ای بالاتر از کلمه اصلی سایت شما دارد !

بعد از آنالیز شما می توانید راسا نسبت به رفع ایرادات اقدام کنید و یا درخواست آنلاین جهت دریافت پیش فاکتور رفع ایرادات داشته باشید تا این استاندارد سازی و ارتقا رتبه توسط متخصصین ما انجام پذیرد.

سفارش آنالیز سئوی وب سایت شما

نام شما (الزامي)

آدرس پست الکترونيکي شما (الزامي)

سايت شما

پيام شما