طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزنمایش کتابخانه لینک وردپرس


افزونه Link Library  قابلیت نمایش دسته بندی لینک ها و ایجاد لیستی از لینک های ثبت شده در سایت وردپرسی به همراه تصویر،توضیحات ،RSS و دیگر مشخصات یک لینک می باشد.

کاربران وردپرس می توانند انتخاب کنند که چه دسته بندی از لینک ها نمایش داده شود و کدام دسته بندی ها صرفه نظر گردند. همچنین بازدید کنندگان سایت قادر خواهند بود لینک های دلخواه خود را بسته به دسته بندی مورد نظر از طریق فرم این افزونه جهت بررسی ادمین ارسال نمایند . این لینک ها توسط مدیریت سایت مورد بررسی قرار گرفته و در صورتی که مطابق با سیاست سایت مورد نظر باشند به دسته بندی مورد نظر اضافه خواهند شد.
به این ترتیب با استفاده از این افزونه علاوه بر نمایش لینک های مرتبط با محتوای سایت خود در دسته بندی های جداگانه قادر خواهید بود لینک های مفید بازدید کنندگان را دریافت نموده و کتابخانه مفیدی از لینک های مفید و مرتبط ایجاد نمایید .
به عنوان مثال سایت های دریافت و نمایش آگهی می توانند با ویرایش شیوه نامه این افزونه بخش جدیدی را جهت دریافت و نمایش لینک های مفید کاربران خود ایجاد نمایند.
و یا در سایت های علمی و پژوهشی بازدیدکنندگان و محققان مرتبط قادر خواهند بود لینک منابع جدید وتحقیقات صورت گرفته را برای سایت ارسال نمایند که بعد از بررسی مدیریت سایت جهت نمایش و استفاده دیگر کاربران به لیست لینک های مرتبط اضافه خواهند شد.
در ساده ترین شکل ممکن با استفاده از این افزونه قادر خواهید بود صفحه لینک های مرتبط (لینک دوستان و سایت های مرتبط) را ایجاد نموده علاوه بر نمایش لینک های مرتبط از فرمهای این افزونه جهت دریافت و تبادل لینک با سایت های دیگر استفاده نمایید.

 

link

 

نحوه استاده از افزونه کتابخانه لینک وردپرس:

 • ابتدا لینک های مورد نظر را از طریق صفحه پیوند های وردپرس یا صفحه تنظیمات اصلی افزونه در دسته بندی های مشخص و به همراه جزییات وارد نمایید.
 • همچنین می توانید از دکمه افزودن به لینک ها در بخش نشان گذاری صفحه تنظیمات اصلی این افزونه و با دستور العمل ذکر شده صفحات مورد علاقه خود را تنها با یک عملیات Drag-Drop به لیست لینک ها بیافزایید.
 • در صورتی که لیست یا بانکی از لینک ها را در اختیار دارید از صفحه تنظیمات کتابخانه قالب فایل CSV را دانلود نموده و بانک لیست های خود را مطابق با قالب استاندارد ساخته و از طریق همین صفحه درون ریزی نمایید تا به پایگاه داده لینک های وردپرس اضافه شود.
 • در صفحه تنظیمات کتابخانه ، نحوه عملکرد افزونه ، نحوه نمایش لیست دسته بندی ها ، لیست لینک ها ، کدها و متن هایی که قبل و بعد از هر بخش یا المان نمایش داده می شوند و دیگر گزینه ها را تنظیم نمایید.
 • با استفاده از این افزونه و همانگونه که در صفحه تنظیمات کتابخانه بخش تولید RSS مشاهده می کنید قادر خواهید بود خوراک RSS مختص هر کتابخانه را به صورت جداگانه ایجاد نموده در اختیار کاربران سایت قرار دهید تا بدون مراجعه به سایت از آخرین لینک های افزوده شده در کتابخانه و دسته بندی مورد نظر آگاه گردند.
 • در پایان جهت نمایش لیست دسته بندی ها ، لیست لینک ها ، فرم جستجو و فرم ارسال لینک توسط بازدید کننده از کد های کوتاه مشخص شده در بخش ابتدای صفحه تنظیمات کتابخانه استفاده نمایید.

[codesyntax lang=”php”]

نمایش کتابخانه لینک پایه         [link-library settings=1]

نمایش لیستی از دسته بندی های لینک  [link-library-cats settings=1]

نمایش کادر جستجو          [link-library-search settings=1]

نمایش فرم ارسال لینک          [link-library-addlink settings=1]

[/codesyntax]

 

جدیدترین افزونه ها و قالب های وردپرس در عصر اینترنت

 

down


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان