طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوزکلمات کلیدی


قبل از آنکه بتوانید سایتتان را در موتور های جستجو بهینه کنید، ابتدا باید چند کلمه را هدف گیری کنید که موتور جستجوگر بتواند شناسایی کند. برای شروع می بایست از چند کلمه در حوزه تخصصی سایت خود شروع کنید. برای مثال اگر شما یک سایت مربوط به اخبار مجلس شورای اسلامی دارید، باید کلمات کلیدی خود را در مورد اسامی نمایندگان مجلس، اخبار صحن علنی مجلس و.. انتخاب کنید. شما می بایست در ذهن خود اینگونه تصور کنید که من قصد دارم با انتخاب این کلمات و جستجوی آن توسط کاربر در گوگل، جز ده نتیجه اول باشم.

اگر سایت خود را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس راه اندازی کرده اید، می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به عصر اینترنت مراجعه کنید و از افزونه های مربوط به بهینه سازی سایت خود استفاده کنید.

در مباحث طراحی سایت، کلمه کلیدی عام کلمه ای است که مخاطبان آنرا زیاد جستجو می کنند. (مثل خبر، اخبار، دولت، مجلس و…) کلمات کلیدی عام به سختی می توانند در گوگل و دیگر موتور های جستجو رتبه کسب کنند زیرا تعداد سایت هایی که در مطالب خود از این کلمات استفاده می کنند، زیاد هستند. اما اگر شما بتوانید از یک کلمه کلیدی عام رتبه کسب کنید، به آسانی می توانید ترافیک زیادی برای سایت خود بدست بیاورید.

اما کلمات کلیدی خاص تشکیل شده از تعداد زیادی از صفات و کلماتی هستند که جستجو را هدفمند می سازند. کسانی که این جستجو ها را انجام می دهند، دقیقا به دنبال چیزی هستند که می خواهند و به آن نیاز دارند. ( مثل اخبار مجلس شورای اسلامی)

این کلمات چون خاص و تخصصی هستند، جنبه رقابتی کمتری دارند و کسب رتبه خوب در موتور های جستجو توسط اینگونه کلمات نسبت به کلمات کلیدی عام، آسان تر و سریع تر است. فرق کلمات کلیدی عام و خاص در این است که مخاطبین کلمات عام بیشتر از کلمات کلیدی خاص است.

حال که توانستیم کلمات کلیدی خود را مشخص کنیم، باید به این نکته مهم توجه داشته باشیم که برای هر صفحه از سایت خود بیش از یک یا دو کلمه کلیدی استفاده نکینم. یکی از ایرادات مدیران سایت ها در این است که فکر می کنند اگر در یک مطلب ۵۰۰ کلمه کلیدی داشته باشند می توانند رتبه خوبی کسب کنند در حالی که این کار استباه است. گوگل و دیگر موتور های جستجوگر، از الگریتم های بسیار پیچیده ای استفاده می کنند و از این طریق نمی شود به انها حیله زد.

اگر از سیستم مدیریت محتوای وردپرس استفاده می کنید، برای بهینه سازی سایت خود مطالب عصر اینترنت را مطالعه کنید.

 

 


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان