طراحی سایت ، طراحی بنر ، سایت خبری ، سایت شرکتی ، سایت فلش ، خدمات اس ام اس ، اس ام اس پنل ، آموزش طراحی سایت ،seo ، قالب تابناک ، قالب عصر ایران ، قالب فردانیوز۵ سرویس که شما را از Down شدن سایتتان با اطلاع می کند


هرچقدر هم که سیستم وب هاستینگ شما قوی باشه ولی دیر یا زود امکان دان Down(از کار افتادگی موقت) وجود داره.این اتفاق برای همه می افته. اگر شما اولین نفری باشید که متوجه بشید سایتتان به اصلاح Down شده است می توانید خیلی زودتر با گروه پشتیبانی سرور تماس بگیرید و مشکل را بر طرف کنید . اگر شما دیر بفهمید و حجم بازدید کنندگان شما با صفحه ی سفیدی مواجه شوند خیلی از بازدید هایتان  + اعتبارتان را از دست خواهید داد.در پایین لیستی از ۵ سرویسی را که به شما کمک می کند نفر اول در فهمیدن این مسائله باشید را معرفی می کنیم :

 


Pingdom
1.
شما با استفاده از Pingdom می توانید هر ۵ دقیقه یک بار وب هاستینگتان Webhosting را چک کنید  و هر موقع که سایتتانDown شد Pingdomبوسیله ی ایمیل Email ,اس ام اس SMS و حتی توییتر Twitter شما را با خبر می کند.ولی فقط ۱ وبسایت می تواند بطور رایگان مانیتور شود,شما می توانید به نسخه ی حرفه ای آن ارتقا بدید یا اینکه تمام سایتهایتان را از یک وب هاستینگ بگیرید.

۲ Binary Canary.
با سرویس های رایگانCanary Binary شما می توانید به انتخاب خودتان هر ۱۵ , ۳۰ , ۶۰ دقیقه هاستینگتان را مانیتور کنید. شما می توانید ۵ وبسایت را در این سرویس قرار دهید و هر موقع که Down شد با ایمیل  Email متوجه شوید.

Are My Sites Up3.

بعنوان یک کاربر رایگان می توانید هر ۱ ساعت یکبار وب هاسینگ تان را چک کنید. شما قادر به انتخاب ۵ وب سایت هستید و براحتی می توانید  اکانتتان را با iPhone مدیریت کنید, و می توانید با اس ما اس  SMS  نا محدود از وضعیت سایتتان با خبر شوید. ولی یک سری تبلیغات توی قسمت مدیریتتان هست و هیچ جزئیات گزارشی وجود ندارد.

Hyperspin4.

Hyperspin با داشتن زبان های کاربری مختلف و مکان های مانیتورینگ مختلف وب هاستینگتان را چک می کند.برای کاربران رایگان هر ۶۰ دقیقه یک بار این اتفاق می افتد و شما از طریق ایمیل Email متوجه خواهید شد.

۵ AlertX.

وقتی بعنوان کاربر رایگان ثبت نام می کنید در AlertX , شما قادر خواهید بود ۱ وبسایت را وارد کنید که هر ۳ ساعت یکبار چک شود   و در لحظه یDown شما از طریق ایمیل Email  و اس ام اس SMS   خبر می کند.

 

منبع فارسی :۵ سرویس که شما را از Down شدن سایتتان با اطلاع می کند

منبع انگلیسی : ۵ Tools to Auto-Detect Downtimes on Your Site

لینک مطلب در سایت منبع

 


نظرات بينندگان


__(نظرات بسته شده اند )

خدمات جامع پشتیبانی و مشاهده و پرداخت صورتحساب‌ها به صورت آنلاین ازقسمت پورتال مشتریان انجام می شود

پرداخت آنلاین با همکاری بانک پارسیان